Logo Fundusze Europejskie Inteligentny Rozwój

Spółka Wigropol Sp. z o.o. w Siemianowicach Śląskich otrzymała dofinansowanie na realizację Projektu ze środków Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.
Tytuł projektu: Utrzymanie Płynności Finansowej w Spółce Wigropol w ramach działania 3.4 Dotacje na Kapitał Obrotowy.
Projekt dotyczy wsparcia przedsiębiorcy w zakresie zapewnienia płynności finansowej oraz wsparcia bieżącej działalności
w związku z trudnościami finansowymi, które wystąpiły u przedsiębiorcy wskutek epidemii COVID-19.

Naprawa opon ponadgabarytowych

Sprawne ogumienie jest niezwykle ważne w przypadku każdego pojazdu, decydując o bezpieczeństwie jego przemieszczania się. Jednak szczególne znaczenie ma dla ciężkich, mobilnych maszyn budowlanych, w których nie tylko musi sprostać dużym obciążeniom, ale też pracy w trudnym terenie. Naprawa opon ponadgabarytowych, na których poruszają się koparki i ładowarki, nie należy do łatwych zadań. Wymaga też specjalnych metod i umiejętności pracowników.

 

Firma Wigropol Sp. z o.o. dysponuje odpowiednim wyposażeniem oraz wiedzą i doświadczeniem w dziedzinie serwisowania takiego ogumienia. Mamy wszelkie możliwości techniczne, jakich wymaga naprawa opon ponadgabarytowych. Dlatego klientom oferujemy nie tylko ogólny serwis sprzętu budowlanego, ale też dbamy o dobry stan systemu jezdnego.

 

Naprawy u klienta i sprzedaż opon wielkogabarytowych

Do usuwania usterek stosujemy materiały najlepszych firm światowych TECH, REMA TIP TOP, VIPAL. Dojeżdżamy do zleceniodawcy, gdzie demontujemy koła maszyn budowlanych, naprawiamy i montujemy ponownie do maszyny. Prowadzimy również sprzedaż ogumienia wielkogabarytowego. Dlatego – jeśli naprawa opony nie jest możliwa – na życzenie Klienta dowieziemy i zamontujemy nową.